Vaše názory

Marcela CH.

Datum: 5. 10. 2023

Pan doktor Šišma je skvělý člověk a jako lékař naprosto úžasný - milý, vstřícný a velice vnímavý s velkým zájmem o pacienta. Už dlouho jsem v ordinaci nezažila u lékaře tak přátelské a empatické chování. U pana doktora není cítit absolutně žádná nadřazenost a kdyby v každé ordinaci a to v jakémkoliv oboru byl takový přístup, bylo by krásně na světě, což je pro pacienta vždy velice důležité. Děkuji Vám, pane doktore!! M.CH.

Andrea

Datum: 24. 7. 2023

Doporučuji. Takový přístup k pacientům jako má pan doktor a jeho sestřička, kdyby měl každý lékař, tak se stanou návštěvy lékařů moc zálibou. Takovou ochotu a starostlivost jsem už dlouho nezažila. Vše krásně vysvětleno. Příšte jedině zase tam. S čím koliv. Moc děkuji oběma.

Andrea

Datum: 10. 4. 2023

Vřele doporučuji! Já a dcera moc děkujeme.

Kristyna S.

Datum: 7. 10. 2022

Pred nedavnem jsem vyhledala a navstivila ordinaci poprve, a musim vyzdvihnout opravdu profesionalni, mile, lidske jednani. Muj zakrok a nasledne leceni si vyzadalo vice navstev, v ordinaci jsem se citila vzdy fajn, prijemne, pan doktor je ochotny, peclivy a velice vstricny, sestricka byla mila a ochotna. S vysledkem jsem spokojena! Pana doktora muzu urcite doporucit, v budoucnosti kdyby byla potreba rada se vratim!

Jitka Vlachová

Datum: 1. 10. 2020

Chtěla jsem Vám touto cestou moc poděkovat za Váš velmi profesionální přístup, výborné vystupování, odbornost a přívětivé jednání. Jak jsem Vám již při první návštěvě sdělila, tak lékaře moc nenavštěvuji nebo dosud jsem neměla potřebu navštívit, toto byl můj první větší zákrok, měla jsem opravdu velký strach a jsem ráda, že jsem jej podstoupila právě pod Vaším vedením. A určitě nebyl poslední. Dokážete pacienta opravdu uklidnit. Po opuštění ordinace se člověk cítí jako znovuzrozený a nic ho prostě netrápí. S neskutečnou ochotou, profesionalitou, ohleduplností, lidskostí (u mě také trpělivostí) vyšetřujete pacienty a zbavujete je syndromu bílého pláště. Tak si představuji komunikaci lékaře s pacientem.

Poděkování si zaslouží i Vaše sestřička, která umí též dodat odvahu a strašpytle v čekárně doslova zbavit nervozity. Jste opravdu krásně sehraná dvojice, kterou budu všude a všem doporučovat. Je vidět, že svoji práci děláte s láskou a za to Vám oběma patří obrovský DÍK...

Diana

Datum: 10. 4. 2019

Velká spokojenost, vřele doporučuji.

R.Zavřelová

Datum: 8. 12. 2015

U pana doktora jsem byla s 2,5 letým synem. S takovým profesionálním přístupem jsem se u lékaře ještě nesetkala. Mockrát děkuji za to, že si nás vzal pod svá"křídla" s dlouhodobějším problémem.Všem doporučuji a panu doktorovi děkuji za vše!

Kristýna Sládková

Datum: 28. 8. 2015

S MUDR. Petrem Šišmou jsem velice spokojená. Byla jsem ještě před ním u asi dvou chirurgů, ale ani jeden nebyl zdaleka tak nadaný ve svém oboru, jsem s tímto chirurgem velice spokojená i díky jeho přístupu k situaci i samotným pacientům.
Děkuji vám za vše.

Věra Hornová

Datum: 21. 4. 2015

Věra H.
Nemohu jinak, ale musím MUDr. Petra Šišmu doporučit všem, kteří se svými zdravotnými problémy bojí jít k lékaři. Pan doktor svým profesionálním přístupem nejprve odstraní stres, vyřeší váš problém a při odchodu z ordinace máte pocit, jako by jste odcházeli z příjemné návštěvy.

Tomáš Stodůlka

Datum: 4. 3. 2015

Podle čeho poznáte výborného lékaře?
No přece podle toho, že při odchodu z jeho ordinace se cítíte ihned lépe . A to jak na těle, tak i na duši. A Takovým pan MUDr. Petr Šišma vskutku jest. Profík a opravdová lidská bytost!

Radomír P.

Datum: 14. 4. 2014

Velmi dobrý a příjemný odborný lékař - chirurg. Po celou dobu mého ošetřování se mi maximálně věnoval. Jeho lékařská péče je vskutku příkladná. Před chirurgickým zákrokem mě trpělivě seznámil s jeho průběhem. Při výkonu mi sděloval, co právě provádí a zajímal se i o mé pohodlí. Za tak lidský a profesionální přístup a bravurní zvládnutí chirurgického zákroku panu MUDr. Šišmovi děkuji. S výsledkem jsem velmi spokojen a tak bezbolestný a hladký průběh jsem ani neočekával.

Slavka Skalková

Datum: 20. 9. 2013

Velice příjemný a vstřícný lékař...zvláště v oblibě ho mají děti..za nás musím říct,že by zdravotnictví mělo mít daleko víc takových lékařů,potom by péče o pacienty byla ke spokojenosti lékařů,sester a i samotného nemocného mnohem lepší..